Domy murowane

Domy murowane są wciąż najchętniej wybieranymi przez inwestorów w Polsce. Popularność technologii tradycyjnej wynika przede wszystkim z solidności, trwałości i odporności konstrukcji.

Nasza firma elastycznie podchodzi do oczekiwań Klienta. Oferujemy zarówno domy murowane pod klucz, jak i w stanie deweloperskim. Zapewniamy kompleksowe realizacje na najwyższym poziomie – począwszy od robót fundamentowych, poprzez montaż ścian konstrukcyjnych, a skończywszy na robotach wykończeniowych.

Atuty domów murowanych

Z budową domu murowanego wiąże się wiele korzyści. Poza długą żywotnością wyróżnikiem domów budowanych w technologii tradycyjnej jest również duża akumulacyjność cieplna. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu domy murowane zachowują wyższą od pozostałych technologii zdolność gromadzenia ciepła, co jest niezwykle istotne zwłaszcza podczas długich, mroźnych zim, często występujących w naszej szerokości geograficznej.

Ponadto domy murowane charakteryzują się wysokim poziomem ogniotrwałości, wynikającym wprost z zastosowanej technologii, a nie z dodatkowych zabezpieczeń. Technologia tradycyjna daje też szerokie spektrum możliwości zastosowań rozwiązań architektonicznych, materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych, systemów ogrzewania itp.

Nasz profesjonalizm i zaangażowanie zapewni Klientom komfort na każdym etapie współpracy i satysfakcję z końcowego efektu. Stosujemy wysokie standardy budowy, na wykonane prace udzielamy gwarancji. Realizujemy zróżnicowane projekty – od prostych po bardziej skomplikowane bryły, będące odzwierciedleniem potrzeb naszych Klientów.

Posiadamy wiele lat doświadczeń w budowie domów murowanych, również pod klucz – zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.