Budowa domu

Budowa domu - przykładowe realizacje firmy budowlanej NOKON

Budowa domu to poważna inwestycja, której wykonanie warto zlecić profesjonalistom. Nasza firma budowlana wyspecjalizowała się w domach jednorodzinnych – budujemy przede wszystkim domy drewniane kanadyjskie, jak również domy murowane oraz domy energooszczędne. Współpracując z nami, oddają Państwo cały proces budowy domu w ręce doświadczonych specjalistów, dbających o sprawną realizację ustalonego harmonogramu.

Koszty budowy domu w różnych technologiach mogą znacznie się różnić, nasza firma pomaga dobrać najkorzystniejsze rozwiązania, dopasowane do Państwa potrzeb. Klient może przyjść z gotowym projektem lub zlecić jego wykonanie naszej firmie. Oddajemy domy w stanie deweloperskim oraz pod klucz. Wykwalifikowana ekipa wykonuje prace zgodnie ze sztuką budowlaną i wszystkimi obowiązującymi normami i standardami. Zachowanie najwyższej staranności i dbałość o każdy szczegół na każdym etapie budowy domu gwarantuje uzyskanie oczekiwanego efektu. Stosując wysokiej jakości materiały, zapewniamy długą żywotność domów oraz komfort ich użytkowania.

Proponujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, pozwalające skrócić czas budowy domu do 2 miesięcy (w technologii prefabrykacji). Budujemy domy nowoczesne i tradycyjne, parterowe i piętrowe, proste domy jednorodzinne, jak i rezydencje o wysokim standardzie wykończenia, duży nacisk kładąc na spełnienie indywidualnych wymagań i oczekiwań Klientów.

Współpracując z naszą firmą budowlaną, mogą Państwo nadać marzeniom o własnym domu realny kształt. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.